Upis 2017/2018

Промене у руководству средње школе

23.10.2015

На почетку још једне школске године, у другој половини септембра, дошло је до значајних промена у Хемијско-прехрамбеној средњој школи.На састанку Школског одбора усвојена је оставка досадашњег директора Тибора Терека и на место вршиоца дужности директора постављен јеБата Јожеф.

„Мој основни задатак је да за шест месеци распишем конкурс за место директора и да школска година почне несметано. Важно је и да буде довољан број наставника, да све иде својим током и функционише на најбољи могући начин. Такође, желим да остваримо добру сарадњу са осталим школама. У плану нам је отварање нових смерова:козметички техничар и лабораторијски техничар, за које је већ урађен елаборат и добијена је сагласност општине“,нагласио је в.д.директора Бата Јожеф.