Upis 2019/2020

Дан отворених врата у нашој школи

29.04.2015

29. априла у нашој школи организован је Дан отворених врата.Поводом Дана планете земље, приређене су различите активности. Ученици осмог разреда Основне школе „Јован Поповић“ присуствовали су предавању нашег госта едукатора Шереги Оскара на тему соларних колектора. Затим су ученици фризерског смера приказати маштовите еко-фризуре и отпеване су еколошке химне у изведби наших ђака. Након тога, одржане су активностима на тему екологије.Професор ликовне уметности Игор Савићевић је, заједно са ученицима,креирао сувенире од рециклажног материјала и еко-сат.Четле Шоти Естер и Матилда Ивачић, професорке стручних предмета, приказале су занимљиве лабораторијске вежбе, а професорка биологије Илдико Хорват Бабински демонстрирала је „мали свет“ под микроскопом.Присутни су могли да провере своје еколошко знање. Хвала свим учесницима!